11-02-2009 Cristina Rus se marita! Cristina Rus a anuntat in premiera la "Happy Hour" ca anul acesta se casatoreste. Cristina a fost ceruta de sotie in vacanta din Singapore, a spus "da", iar acum se pregateste sa devina doamna Balteanu. Viitorul sot se numeste Dragos Balteanu, are 31 de ani si este managerul unei companii foarte importante. Cei doi formeaza un cuplu de patru luni, iar in vacanta pe care au petrecut‑o in iarna aceasta in Singapore si‑au dat seama ca vor sa isi petreaca tot restul vietii impreuna. Acum, fosta componenta Blondy nu se gindeste decit la cununie si marturiseste ca deja se simte sotie si ca viseaza la clipa cind va deveni mamica. Cristina si‑a cunoscut iubitul intr‑un club din Bucuresti. Citeva luni mai tirziu insa s‑au reintilnit, el era proaspat despartit si de atunci sint tot timpul impreuna. Cristina si‑a aratat si inelul de logodna si i‑a facut o declaratie de dragoste atit iubitului, cit si soacrei, careia i‑a promis ca‑l va iubi pe Dragos vesnic.

VREMEA
CURS VALUTAR
HOROSCOP
ARHIVA
PUBLICITATE
DESPRE NOI
HOME
Evenimentul Regional al Moldovei
editia online de luni, 21 Mai 2012
 
ZIARE ŞI REVISTE ROMÂNEŞTI
Prima pagina
Prima Pagina Evenimentul
Fata zilei
Fata Zilei
Newsletter



căutare personalizată

11-02-2009

Cristina Rus se mărită!


Cristina Rus se mărită!

Cristina Rus a anunțat în premieră la "Happy Hour" că anul acesta se căsătorește.

Cristina a fost cerută de soție în vacanța din Singapore, a spus "da", iar acum se pregătește să devină doamna Bălteanu.

Viitorul soț se numește Dragoș Bălteanu, are 31 de ani și este managerul unei companii foarte importante. Cei doi formează un cuplu de patru luni, iar în vacanța pe care au petrecut‑o în iarna aceasta în Singapore și‑au dat seama că vor să își petreacă tot restul vieții împreună. Acum, fosta componentă Blondy nu se gîndește decît la cununie și mărturisește că deja se simte soție și că visează la clipa cînd va deveni mămică.

Cristina și‑a cunoscut iubitul într‑un club din București. Cîteva luni mai tîrziu însă s‑au reîntîlnit, el era proaspăt despărțit și de atunci sînt tot timpul împreună.

Cristina și‑a arătat și inelul de logodnă și i‑a făcut o declarație de dragoste atît iubitului, cît și soacrei, căreia i‑a promis că‑l va iubi pe Dragoș veșnic.



Adauga comentariul tau







 

impact
Tel. 0232246000 | Fax 0232246002 | Orange 0752266266 | contact@evenimentul.ro
Copyright © SC Ziarul Evenimentul SRL Iasi. In varianta tiparita, cotidianul Evenimentul are o arie de distributie care cuprinde 6 judete:
Iasi, Bacau, Botosani, Neamt, Suceava si Vaslui