Bancul Zilei

depositphotos_1448005-stock-photo-smile

Dimensiune font:

| 28-09-2022 05:55

In armată.
- Cine are la el un cuțit, să dea un pas înainte! zice sergentul.
- Eu am unul, domn sergent!
- OK. Vei merge o săptămână în Hawaii cu toate cheltuielile incluse.
Ziua următoare sergentul pune aceeași întrebare și toți dau un pas înainte.
- Foarte bine, toți la curățat cartofi! 

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA
Bancul Zilei

05:30

 

Bancul Zilei
03/12/2022 05:30

 - Am auzit că noua actrită a fost aplaudată in delir de asistentă in spectacolul de aseară. Nu e putin să ai asa succes la debut in rolul Desdemonei! - Aplauze a primit cu prisosintă, dar nu cred ...

Bancul Zilei
02/12/2022 05:25

 Un oltean cu dosar in instantă isi angajează avocat tot un oltean. Olteanul disperat se adresează apărătorului său: – Dacă obtii pentru mine doar 5 ani de pedeapsă, vei primi un miliard de ...

Bancul Zilei
01/12/2022 04:19

  Două blonde merg in pădure să-şi caute un brad de Crăciun. După trei ore de mers prin zăpadă, una dintre ele zice: – Oare nu ar fi mai bine să luăm unul neimpodobit?

Bancul Zilei
30/11/2022 05:15

  Dumneavoastră sunteti pacientul salvat din incendiu? - Da. - Aveti mai multe fracturi decat arsuri. - Păi m-au stins cu lopata.

BANCUL ZILEI
29/11/2022 05:08

 La secţia de poliţie, vine un bărbat alergind şi strigind: - Domnule poliţist, te rog, arestează-mă imediat, inchide-mă! - Dar ce s-a intimplat? - Am tras cu pistolul in nevastă-mea. Patru car ...

Bancul Zilei
29/11/2022 04:18

  Un tip trece cu maşina pe roşu la semafor. După nici două minute, il opreşte pe dreapta o poliţistă de la circulaţie. Tipul dă geamul jos şi intreabă: – Cat? Poliţista: – 30 ...

Bancul Zilei
28/11/2022 04:06

  O tipă, după ce a condus toată noaptea, se opreste la marginea unui orăsel să doarmă cateva minute... Abia atipeste cand ii bate cineva in geam. Un tip in trening, bătand pasul pe loc: - Nu stit ...

BANCUL ZILEI
27/11/2022 04:39

 Bula si Strulă merg să se angajeze. La semnarea contractului, Bulă spune: – Eu nu stiu să scriu. La care secretara: – Fă si tu un semn. Bulă face un X. Urmează Strulă la rand si ...

BANCUL ZILEI
26/11/2022 06:00

– Domnule doctor, impotenta te ia asa, dintr-odată? – Nu, mai intai te lasă să te faci de ras de vreo 2-3 ori…   

Bancul Zilei
25/11/2022 05:07

 Mami, Ghita mi-a spart papusa de portelan! - Vai, Alinuta! Si cum s-a intamplat? - Pai.. i-am dat cu ea in cap.