BANCUL ZILEI

smilei

Dimensiune font:

| 04-06-2024 05:36

Soția îl întreabă pe soț:
– L-ai văzut pe tipul care m-a salvat când eu era să mă înec?????
– Nu, dar pun eu mâna pe el! 

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA
Bancul Zilei

04:59

Bancul Zilei
19/07/2024 04:59

  Bulă vine la magazin să cumpere un cadou de 8 Martie. Vanzătoarea il intreabă: – E pentru soţie sau doriţi ceva mai scump?

BANCUL ZILEI
18/07/2024 04:20

  Soţul vine acasă de la munca şi ii spune Alinutei: – Draga mea, vezi că astăzi o să vină un coleg de la munca la cină. Alinuta cand aude, incepe repertoriul: – Tu ai inebunit? N ...

BANCUL ZILEI -   Sotia
17/07/2024 04:32

Pe un peron din Craiova, un bărbat işi insoţea consoarta care pleca la munte la specializare cu nişte colege de serviciu. – Iubito să nu mă inşeli! – Nu te aud! Trenul pleacă, bărbatu ...

BANCUL ZILEI
16/07/2024 05:37

 Bulă se răneste in timp. În timp ce gătea, isi taie un deget. Ia repede un pansament, infăsoară degetul si aleargă la dispensar. Intră in dispensar si vede două usi: “Bolnavi&rdq ...

Bancul Zilei
15/07/2024 04:46

 – Gigele imi stă bine fără machiaj? – Tu nu ai nevoie de machiaj. – Multumesc Gigele! – Iubito, tu ai nevoie de operatie estetică!

BANCUL ZILEI   - Un betiv
14/07/2024 06:24

 Un betiv se duce la un politist si zice: - Sefu, vreau sa iti spun un banc politic. - Nu vezi ca sunt politist? - Nu-i nimic, ti-l spun pana il pricepi.      

Bancul Zilei
12/07/2024 05:14

Întrebare: - Se poate face dragoste intr-o zi de doliu national? Răspuns: - Da, se poate, dar numai cu sotia, ca să fie trist!  

HOROSCOPUL ZILEI
12/07/2024 05:00

 BERBEC Este cu sigurantă ziua cea mai "bogată" in evenimente din această lună: primiti musafiri, plecati la drum si trebuie să finalizati si o parte din lucrările incepute. Relatiile cu ...

BANCUL ZILEI   -Domnule