Bancul Zilei

download

Dimensiune font:

| 26-02-2024 04:22

 

– Iubitule, cu cine vorbești la  telefon?!
– Offf, m-ai prins iubito, recunosc că mi-am găsit și eu o amantă!
– Auzi, tu pe mine să nu mă minți! Ți-ai comandat iar pizza, umflatul naibii!

Puncte preluare anunturi  "Evenimentul Regional al Moldovei"  in Iasi

<>

Adauga comentariul tau

Nume:

E-mail:

Comentariu:

Security Code
Imagine noua

ULTIMA ORA

Bancul Zilei
25/02/2024 05:49

  Două pensionare foste profesoare stau de vorbă: - Dintre toti elevii mei, doar Ionică a rămas in Romania.. - Bravo lui, mare patriot !  Dar.. ce face ? - Face puscărie...

Bancul Zilei
23/02/2024 05:29

Un instructor de parasutism face instructaj cu cativa incepători. Unul dintre ei intreabă: Bulă: – Si dacă nu mi se deschide parasuta principala si nici cea de rezervă, cat timp voi zbura pană la ...

Bancul Zilei
20/02/2024 05:14

Doi prieteni stau de vorbă: - Mă, ai idee de ce Ion tot aruncă banii in fantană? - Din cate am inteles, incearcă să facă o investitie lichidă.  

Bancul Zilei
19/02/2024 05:41

– Ce ai pătit la ochi? – M-a lovit nevasta… – De ce? – I-am vorbit cu „tu”. – Pfff, dar ce fel de relatie aveti de te-a lovit pentru atata lucru? – P ...

Bancul Zilei
18/02/2024 04:06

  O tipă, după ce a condus toată noaptea, se opreste la marginea unui orăsel să doarmă cateva minute... Abia atipeste cand ii bate cineva in geam. Un tip in trening, bătand pasul pe loc: - Nu stit ...

BANCUL ZILEI
15/02/2024 04:51

- Cum pastrati armonia conjugala? - Prin reciprocitate: Cand sotia e nervoasa, eu tac. Si invers: Eu tac cand sotia e nervoasa! 

BANCUL ZILEI
13/02/2024 04:02

 Un betiv prinde pestisorul de aur, care trebuie să-i indeplinească trei dorinte. - Care este prima dorintă?, il intreabă pestisorul. - Vreau ca marea asta să fie din ...

Bancul Zilei
12/02/2024 05:36

– Ce ai pătit la ochi? – M-a lovit nevasta… – De ce? – I-am vorbit cu „tu”. – Pfff, dar ce fel de relatie aveti de te-a lovit pentru atata lucru? – P ...

Bancul Zilei
07/02/2024 04:21

Deprimat, sotul ii spune sotiei lui grase: - Tu esti singura mea investitie care s-a triplat. 

Bancul Zilei
05/02/2024 05:22

  - Iubitul meu este cel mai romantic bărbat din lume! - Ce te face să crezi asta? - A inceput să plangă cand a văzut inima pe care i-am inscriptionat-o pe capota noii masini!